1 127 320  wysłanych lekcji, przez założyciela BASELLDORFFA, na cały Świat!
Infolinia: 887-62-62-00  (Sławomir Mika)
To cotygodniowe niezwykłe warsztaty, które uruchamiają wewnętrzne moce kreacji, oczyszczania i uzdrawiania siebie i swojego życia.
Sklep
Warsztaty i Szkolenia
Zostań Trenerem
Zarabiaj jako Organizator
Uzdrawianie 4 dziedzin życia

Uzdrawianie dokonuje się na czterech poziomach tj. Związki, Ciało, Praca, Samoocena. Jest to przemiana gruntownych wyobrażeń i nastawień na 4 poziomach.
Oczyszczanie energii ciała

Transformowanie energii ciała do pełnej harmonii i równowagi wewnętrznej. Specjalne techniki medytacyjne uwalniają od wewnętrznych blokad energetycznych i napięć.
Wypełnianie czystą energią życiową

Każde zajęcia wypełniają potężną dawką energii życiowej. Taki efekt uzyskuje się już po pierwszym niezwykle energetyzującym ćwiczeniu. To ćwiczenie otwiera uczestnika na proces uzdrawiania w dalszej części tych godzinnych zajęć. Wysoka energia utrzymuje się jeszcze przez kilka dni.
Poprawa samopoczucia

Medytacje Baselldorff'a™ uwalniają głęboko tłumione emocje, napięcia i wysiłki. Uwolnienie ich systematycznie poprawia samopoczucie. Z każdym tygodniem czujesz się coraz bardziej szczęśliwie i przyjemnie.
Uruchamianie pełnego przebaczenia

Przebaczenie uwalnia Cię od najbardziej niszczącej energii, jaka w człowieku jest. Żale, pretensje i poczucie winy rujnują energetykę człowieka i niszczą jego wnętrze. Medytacje Baselldorff'a™ uwalniają od tych emocji, mechanizmów i przywracają spokój, relaks, przyjemność do Twojego życia. Odzyskujesz radość i przyjemność życia.
Rozwój intuicji

Medytacje zawierają w sobie elementy ciszy, gdzie przychodzą do Ciebie podpowiedzi z Nadświadomości. Otrzymujesz zaskakujące rozwiązania, wskazówki, inspiracje. Dzięki temu Twoje życie stale się naprawia i doskonali. Dzięki temu Ty się doskonalisz w niespotykany dotychczas sposób.
Głębokie pokochanie Siebie

Ćwiczenia Baselldorff'a™ stosowane podczas warsztatów otwierają Cię na prawdziwą miłość do siebie. Uświadamiasz sobie, że tak naprawdę jesteś tym co wspaniałe i najlepsze. Uwalniasz się od wewnętrznych ograniczeń.
Osiąganie wewnętrznego spokoju

Warsztaty doskonale wyciszają, uspokajają i wypełniają energią miłości. Z każdym tygodniem znikają emocje,  a pojawia się czysty spokój, radość i miłość.
Grupowe ćwiczenia uwalniające

Weźmiesz udział w uwalniających ćwiczeniach, które można wykonać tylko w grupie. Dzięki nim doświadczysz potężnego wzmocnienia pozytywnych przemian w Tobie i Twoim życiu.
Oczyszczanie Aury

Już pierwsze ćwiczenie podczas warsztatów oczyszcza Twoją aurę. Szybko pozbywasz się złogów energetycznych i napięć mentalnych. Szybko poprawia się Twój nastrój i energetyka.
Dodatkowe nagrania mp3 do domu

Każdy uczestnik zamawiający karnet na warsztaty otrzymuje specjalny Dekret Baselldorff'a™. Dekret możesz umieścić w swoim telefonie, odtwarzaczu mp3 lub na płycie CD i odtwarzać kiedy tylko chcesz. Dekret utrwala w Tobie pozytywne przemiany i przyśpiesza uzdrawianie Ciebie i Twojego Życia.
Otwieranie na miłość

Medytacje otwierają na energię miłości, która zaczyna wpływać do Twojego wnętrza. Doświadczając miłości w sobie, doświadczasz jej w świecie. Uzdrawiając siebie, uzdrawiasz swoje życie.
Uzdrawianie swojego życia

Każda przemiana w Tobie uruchamia przemianę w Twoim życiu. Medytacje Baselldorff'a™ uruchamiają procesy uzdrawiania w Twoim życiu.
powrót
Medytacje
Uzdrawiające
Baselldorff'a™
powrót
Pobierz Darmowe Pliki            Wiadomości Baselldorff'a          Zobacz Galerię
Copyright © Sławomir Mika   Wszelkie Prawa Zastrzeżone   All Rights Reserved
Korzystając z serwisu zgadzasz się z Polityką Prywatności i Regulaminem.
Sławomir Mika    Tel. 887 62 62 00   e-mail: poczta@slawomirmika.pl
Regulamin  I  Polityka prywatności